Oprawa oka - czyli lifting i laminacja rzęs oraz brwi!
emmed - do rany przyłóż
Laminacja brwi i rzęs

Oprawa oka – czyli lifting i laminacja rzęs oraz brwi!

Spis treści:

Lifting i laminacja rzęs oraz brwi pozwoli Ci zadbać o zjawiskowe i naturalne spojrzenie, które zaoszczędzi na Twoim czasie podczas porannego makijażu. 

Lifting rzęs to zabieg chemiczny, który polega na podniesieniu i podkręceniu rzęs. Dzięki specjalnym wałeczkom, na które zostają nawinięte rzęsy, możemy uzyskać piękne efekty otwartego oka. Dodatkowo nakładany jest  również botoks, który intensywnie odżywia włoski, dzięki czemu są grubsze, dłuższe i błyszczące. Uzupełnieniem zabiegu jest zastosowanie farbki, która spowoduje, że staną się one zdecydowanie podkreślone, dzięki czemu nie będziesz potrzebować maskary! 

Doskonale sprawdzi się u osób, u których rzęsy rosną w linii prostej lub w dół, są mało widoczne, rzadkie. Ten zabieg jest idealny dla pań, które nie lubią sztucznego efektu na rzęsach.

Laminacja brwi i rzęs

Laminacja brwi to top zabieg który króluje już od dłuższego czasu!  Jest to trwałe ułożenie włosów, w odpowiedniej pozycji i kształcie. Sprawia, że brwi wyglądają jak “bushy brows”, czyli są grubsze i “puszyste”. Efekt utrzymuje się od 1,5 do 3 miesięcy. Laminacja brwi najlepiej sprawdzi się przy niesfornych kręconych oraz bardzo gęstych brwiach. Przy tym zabiegu włosy podkreślane są farbą, która nadaje wyrazistości i głębi koloru. Specjalista sugeruje kolor farbki dobierany do typu urody klientki. Z pewnością jednym z zaleceń, które warto przestrzegać po zbiegu jest nawilżanie brwi, czyli np. przeczesywanie ich 2-3 razy w tygodniu na noc olejkiem arganowym, który będzie nawilżał włosy na brwiach. Dodatkowo zaleca się, aby nie moczyć brwi przez około 24h, dzięki temu kolor na brwiach utrzymuje się dłużej.

 

Ten zabieg  daje spektakularne efekty! 

Twoje brwi będą gęstsze, a podkreślenie i wystylizowanie ich farbką nada im wyrazistości i pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu!

Laminacja brwi i rzęs

 

Zapytaj czy lifting i laminacja rzęs oraz brwi jest właśnie dla Ciebie!

Czas zabiegu to około 1h, a efekt utrzymuje się do 1,5 miesiąca! 

Możesz umówić się:

Telefonicznie – kom 793 573 545
Pocztą elektroniczną biuro@emmed.rzeszow.pl
Zapraszam także na profil gabinetu na Instagramie i Fb.

Zapaszamy do galerii!