Młoda skóra na dłużej, czyli zalety oczyszczania wodorowego - eMMed
emmed - do rany przyłóż
Oczyszczanie wodorowe w Rzeszowie

Młoda skóra na dłużej, czyli zalety oczyszczania wodorowego

Spis treści:

Gabinety kosmetologiczne prześcigają się we wprowadzaniu do ofert nowości poprawiających wygląd skóry. Jednym z popularniejszych zabiegów jest oczyszczanie wodorowe, które można wykonać nie tylko na twarzy, ale także szyi i dekolcie. Zabieg pomaga oczyścić skórę, dotleniając ją, odżywiając i rewitalizując. Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest oczyszczanie wodorowe w Rzeszowie, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czym jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe w Rzeszowie to zabieg kosmetologiczny polegający na bezbolesnym i bezinwazyjnym wtłaczaniu w skórę mikroskopijnych cząstek wodoru. Działa on na najgłębsze jej warstwy, co pozwala maksymalnie ją oczyścić. Metoda ta nawilża, odświeża i poprawia elastyczność skóry. Zapewnia również skuteczne zniwelowanie porów, wolnych rodników oraz złuszcza martwy naskórek. Oczyszczanie wodorowe można wykonać na takich partiach ciała jak twarz, szyja oraz dekolt.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

Tak jak już wspomnieliśmy, oczyszczanie wodorowe polega na wtłoczeniu w skórę cząstek wodoru. Zabieg wykonuje się za pomocą specjalnej maszyny z małą końcówką, z której wydobywa się strumień wody tryskający pod wysokim ciśnieniem. Wodór po dostaniu się do głębokich warstw skóry przekształca wolne rodniki w wodę, dzięki czemu w szybki sposób zostają usunięte. Dodatkowo zabiegowi towarzyszy proces elektroporacji, czyli mezoterapia, ale bez igły. To powoduje, że w skórze tworzą się mikrokanaliki pozwalające wprowadzić substancje aktywne. Efektem jest oczyszczenie porów oraz złuszczenie martwego naskórka. Twarz, szyja bądź dekolt wyglądają na odżywione, odświeżone i młodsze. Rezultaty oczyszczania wodorowego w Rzeszowie widać bezpośrednio po zabiegu, jednak warto go powtarzać, by skóra nie wytworzyła nowych niedoskonałości. Warto przypomnieć, że wszystko jest bezbolesne i bezinwazyjne, a więc rekonwalescencja jest niepotrzebna.

Aby w pełni cieszyć się efektami, zaleca się wykonanie zabiegu bez pominięcia etapów, z których się składa. Taka kompleksowa kuracja poprawi wygląd Twojej skóry oraz w pełni Cię odpręży i zrelaksuje.

Kto powinien skorzystać z zabiegu?

Oczyszczanie wodorowe w Rzeszowie polecane jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom w każdym wieku. Powinny z niego skorzystać osoby chcące odmłodzić wygląd oraz opóźnić proces starzenia się. Świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy na twarzy, szyi lub dekolcie znajdują się stany zapalne, trądzik i zaskórniki. To rozwiązanie pomaga w przypadku posiadania zmęczonej, przesuszonej, szarej cery, pozbawionej blasku.

Dla osób, które nie wiedzą, zabieg ten jest z pewnością skuteczniejszy od oczyszczania manualnego, a przede wszystkim bezbolesny. 

Jakie efekty daje oczyszczanie wodorowe w Rzeszowie?

Do głównych zalet zabiegu zaliczamy:

 • opóźnienie procesów starzenia się skóry twarzy, szyi i dekoltu,
 • przywrócenie kolorytu skóry, co sprawi, że będzie ona wyglądała naturalnie,
 • oczyszczenie porów,
 • wyeliminowanie wolnych rodników,
 • uelastycznienie skóry, 
 • oczyszczenie,
 • nawilżenie,
 • zniwelowanie zaskórników,
 • dotlenienie,
 • złuszczenie martwego naskórka,
 •  zredukowanie przebarwień pojawiających się na skórze,
 • złagodzenie stanów zapalnych.

Oczyszczanie wodorowe stanowi formę terapii wspomagającej dla farmakologii. Sprawa dotyczy oczywiście osób zmagających się z trądzikiem pospolitym. Zabieg pomaga ograniczyć wydzielane nadmiernie serum oraz zmniejsza częstotliwość i ilość pojawiania się wykwitów. 

Efekty naszej pracy, w tym rezultaty po oczyszczaniu wodorowym, możesz zobaczyć w zakładce Galeria.