o nas - katarzyna sławek - eMMed
emmed - do rany przyłóż

O NAS

Katarzyna sławek

Lekarz specjalista chirurgii ogólnej

Nazywam się Katarzyna Sławek. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i posiadam tytuł lekarz specjalista chirurgii ogólnej. Staż podyplomowy odbyłam w WSS im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie, a następnie Rezydenturę z Chirurgii Ogólnej w SPZZOZ w Nowej Dębie. W międzyczasie pracowałam w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, a także w Izbie Przyjęć i w Ambulatorium Pomocy Doraźnej w SPZZOZ w Nowej Dębie. Byłam młodszym asystentem w SPZZOZ w Nowej Dębie w Oddziale Chirurgii Ogólnej. Obecnie pracuję na stanowisku Starszego Asystenta w MSWiA w Rzeszowie w Oddziale Chirurgii Ogólnej. Na swojej drodze zawodowej odbyłam liczne kursy i szkolenia np.
Zapewniam szczegółową diagnostykę wad postawy ciała, analizę chodu, stania i równowagi za pomocą maty tensometrycznej. Dużą grupę moich pacjentów stanowią diabetycy z zespołem stopy cukrzycowej, dla których wykonuję indywidualne wkładki odciążające do obuwia. Świadczę także usługi medyczne z zakresu kompleksowej terapii przeciwobrzękowej. Tak istotnej w terapii owrzodzeń podudzi, wywołanych niewydolnością żylną, limfatyczną czy tętniczą.
 • Clinical Observer Course Colorectal Surgery – Whipps Cross University Hospital – Londyn
 • 66 Kongres Chirurgów Polskich – Warszawa
 • 67 Kongres Chirurgów Polskich – Lublin
 • IX Konferencja Chirurgiczna Medycyny Praktycznej – Kraków
 • Przepukliny pachwinowe – współczesne metody leczenia – Nowy Tomyśl
 • Podstawy Chirurgii Laparoskopowej – Nowy Tomyśl
 • Diagnostyka USG narządów jamy brzusznej – Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii
 • Kurs leczenia ran – Warszawa.
 • Z pewnością zapraszam do konsultacji i rozpoczęcia terapii trudno gojących się ran.
  Dlatego jako lekarz specjalista chirurgii ogólnej w Gabinecie prowadzę konsultacje oraz przeprowadzam zabiegi w znieczuleniu miejscowym jak np. chirurgiczne usunięcie zmian skórnych: bolesne odciski, brodawki, znamiona barwnikowe i inne.
  Posługuję się biegle językiem angielskim. Zapraszam na konsultacje pacjentów anglojęzycznych.
  Katarzyna Sławek

  Zapraszam także na profil gabinetu na Instagramie i Fb.