o nas - Mateusz Paśko - eMMed
emmed - do rany przyłóż

O NAS

Mateusz Paśko

Fizjoterapeuta

Nazywam się Mateusz Paśko – fizjoterapeuta, jestem magistrem fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej z pacjentami dorosłymi oraz dziećmi. Moje kwalifikacje są potwierdzone nie tylko studiami lecz również licznymi szkoleniami z zakresu terapii manualnej oraz osteopatii, w których systematycznie uczestniczę.
Zapewniam szczegółową diagnostykę wad postawy ciała, analizę chodu, stania i równowagi za pomocą maty tensometrycznej. Dużą grupę moich pacjentów stanowią diabetycy z zespołem stopy cukrzycowej, dla których wykonuję indywidualne wkładki odciążające do obuwia. Świadczę także usługi medyczne z zakresu kompleksowej terapii przeciwobrzękowej. Tak istotnej w terapii owrzodzeń podudzi, wywołanych niewydolnością żylną, limfatyczną czy tętniczą.
Pacjenci z ostrymi oraz przewlekłymi bólami kręgosłupa, narządu ruchu. Mogą liczyć na nowoczesne i skuteczne terapie, poparte licznymi szkoleniami i certyfikatami. Dorosłym oraz dzieciom z problemami stóp (płaskostopie, koślawość, halux, wkręcające paznokcie, hiperkeratozy jak odciski na podeszwach stóp itp.), zapewniam indywidualny dobór wkładek termoplastycznych ICB.
Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin (podologia, leczenie ran, dietetyka, osteopatia, pediatria) zwiększa skuteczność wyleczenia pacjenta.

Zapraszam do kontaktu, wspólnie ustalimy przyczynę dolegliwości oraz plan terapii.

Mateusz Paśko

Zapraszam także na profil gabinetu na Instagramie i Fb.