o nas - piotr barchan - eMMed
emmed - do rany przyłóż

O NAS

piotr barchan

Specjalista ds. podologii

Jestem podologiem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wcześniej kilkanaście lat pracowałem jako przedstawiciel farmaceutyczny. Tym samym uczestniczyłem w wielu medycznych konferencjach i targach. Zajmowałem się także prezentowaniem lekarzom leków stosowanych w kardiologii, chirurgii naczyniowej i diabetologii. Już wtedy poczułem, ze chciałbym osobiście zajmować się stopami, w tym przede wszystkim stopą diabetyka – jako stopą wysokiego ryzyka.
Zacząłem więc szukać szkoleń, kursów z dziedziny podologii. Podjąłem pracę jako samodzielny specjalista ds. stóp. Otworzyłem swój własny gabinet w Krakowie. Ludzka stopa to moja pasja, tak wiele można z niej wyczytać. Ponad to do gabinetu trafiają pacjenci, którzy wcześniej w wyniku złych diagnoz, leczeni byli niewłaściwymi preparatami, pogarszającymi ich stan. Cieszę się, że jest dziedzina nauki jak podologia. Tym samym jestem w stanie pomóc wielu osobom, od lat błędnie leczonym np. na grzybicę, której nie ma.
Jednym z ukończonych kursów podologicznych był kurs u Magdaleny Mróz – właścicielki CM eMMed. Magdalena w sposób szczegółowy, a zarazem łatwy do przyswojenia wiedzy – utwierdziła mnie w przekonaniu, że chce być jeszcze bliżej stopy diabetyka, która jest ewidentnie jej pasją. Postanowiłem dzielić razem z nią pasję do stóp i ran. Byłem pod wrażeniem ogromu wyrobów medycznych, które z powodzeniem można używać w terapii z pacjentem.
Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin (podologia, leczenie ran, dietetyka, osteopatia, pediatria) zwiększa skuteczność wyleczenia pacjenta.

Cieszę się, ze jestem częścią CM eMMed – razem możemy więcej!

Zapraszam pacjentów na konsultacje i terapie. Zajmuję się pacjentami w każdym wieku i z każdym problemem podologicznym.
Piotr Barchan

Zapraszam także na profil gabinetu na Instagramie i Fb.