O nas - eMMed
emmed - do rany przyłóż

O NAS

eMMed – do rany przyłóż!

eMMed podologia i leczenie ran został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie pacjentów w związku z powikłaniem cukrzycy jakim jest zespół stopy cukrzycowej. W swojej pracy wyznajemy zasadę ”pacjent, który wie więcej żyje dłużej”. Dlatego staramy się edukować pacjentów na każdym etapie ich choroby, a przede wszystkim promować profilaktykę. Specjalizujemy się także w leczeniu ran na podłożu innych chorób jak np.: owrzodzenia podudzi na tle niewydolności naczyniowej, odleżyny, oparzenia, niegojące się rany pourazowe i pooperacyjne, rany nowotworowe i w chorobach autoimmunologicznych.
o nas

eMMed – podologia i leczenie ran

Przy powyższych terapiach niezbędne było poszerzenie działalności o usługi podologiczne. Pojawiamy się wysoko w wynikach wyszukiwania pod hasłem: podolog Rzeszów. W gabinecie eMMed stawiamy na holistyczne podejście do pacjenta, gdzie kompleksowo staramy się rozwiązywać problemy dotyczące zdrowia i wyglądu, nie tylko stóp. Wszak rana to dopiero wierzchołek góry lodowej, a pacjent wymaga również leczenia chorób współistniejących. Zapewnienia opieki wielu specjalistów jak np.: chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, pielęgniarka, fizjoterapeuta, podolog, diabetolog, psychiatra, kardiolog, neurolog, nefrolog, ortopeda, okulista itd.

eMMed – podologia i leczenie ran

Wykonujemy profesjonalne zabiegi likwidujące brodawki, modzele, odciski, pękające pięty. Prowadzimy terapie wrastających i wkręcających paznokci z pomocą specjalistycznych klamer, aby zapewnić naszym pacjentom komfort i likwidować te bolesne przypadłości. Wśród prowadzonych u nas zabiegów nie zabrakło miejsca dla plastyki wałów około paznokciowych czy też opuszka palca. Przywracające możliwość prawidłowego wzrostu płytki paznokciowej, bez przerośniętych i bolesnych wałów. Prowadzimy również terapie nadpotliwości stóp, które są rozwiązaniem dla tego wstydliwego problemu. A także wspierają terapie grzybic i keratolizy dziobatej. Pośród dostępnych u nas urządzeń znajdziecie Państwo dezyfekator Klenz, który wspomaga prowadzone przez nas terapie. Terapie grzybic czy ran na stopach cukrzycowych.
o nas
o nas

eMMed - kosmetolog Rzeszów

Nowością u nas będzie pełen wachlarz usług kosmetologa, który również zadba o zdrowy wygląd skóry naszych pacjentów.

eMMed - szkolenia

Organizujemy także szkolenia dla personelu zarówno gabinetów podologicznych, jak i lekarzy i pielęgniarek z zakresu leczenia ran. Każdy specjalista może skorzystać z powyższego szkolenia, które umożliwi mu wprowadzenie standardów eMMed do swojego gabinetu.
szkolenia

Poznaj nasz zespół

Zapraszam także na profil gabinetu na Instagramie i Fb.