Terapie anti-aging - nowoczesność w kosmetologii - kosmetolog Rzeszów
emmed - do rany przyłóż
kubek-z-dlugopisem-eMMed

Terapie anti-aging – nowoczesność w kosmetologii

Spis treści:

Strona główna » Blog » Terapie anti-aging – nowoczesność w kosmetologii

Nowoczesność w kosmetologii

Terapie anti-aging. W obecnych czasach kosmetologia bardzo szybko się rozwija. Ciągle na świecie pojawiają się nowe technologie i pomysły na rozmaite zabiegi z wykorzystaniem coraz bardziej zaawanasowanych produktów profesjonalnych bogatych w liczne składniki aktywne np. peptydy, kwas hialuronowy o różnej wielkości cząsteczek, kwasy, substraty pozyskiwane z roślin, witaminy czy ostatnio popularne retinoidy i inne tego typu składniki.

Kosmetolog wykorzystuje dane produkty w przypadku zabiegów takich jak mezoterapia igłowa, mikroigłowa, zabiegi z użyciem peelingów medycznych.

Terapie anti-aging
Terapie anti-aging – kosmetolog Rzeszów Aleksandra Tańcula

Naturalne zalety skóry, a nie wypełnianie. Terapie anti-aging

Obecnie, kosmetolodzy są mocno nastawieni na resurfacing czyli przebudowę skóry, mocną regenerację, odbudowę, działanie terapie anti-aging. Potrzebne jest nie wypełnianie a stymulowanie skóry. Skóra właściwa, pobudzona do pracy, rozpoczyna produkcję nowego kolagenu. Kolagen wpływa na gęstość naszej skóry i odpowiada za jej jędrny wygląd.

Wypełniacze skóry

Popularny botoks, który pokochały miliony zadziała szybko, ale tylko na jakiś czas. W niektórych przypadkach jest on oczywiście niezastąpiony. Coraz częściej pacjenci wybierają produkty po których uzyskamy efekt nie tak szybko jak po botoksie, ale bardziej długotrwały i naturalny.

Podobnie  jak popularny wypełniacz – kwas hialuronowy, który tylko wypełni nam powstałe zmarszczki i ubytki w skórze, przez co zatuszuje problem tylko na chwilę w nienaturalny sposób. 

Terapie anti-aging – nowoczesność w kosmetologii

Nowoczesne terapie wykorzystywane w gabinetach polegają na pobudzeniu naturalnych procesów zachodzących w skórze, oprócz silnych składników aktywnych wprowadzanych podskórnie za pomocą mezoterapii igłowej, mikroigłowej lub peelingów medycznych,  wykorzystywana jest również nowoczesna aparatura np. radiofrekwencja mikroigłowa, która za pomocą ciepła wprowadzanego do skóry właściwej obkurcza stare, nieprawidłowej włókna kolagenowe i pobudza komórki skóry do produkcji nowego, laseroterapia czy popularne HIFU.

Wszystkie zabiegi zwieńczone są odpowiednią pielęgnacją dobraną do potrzeb Twojej skóry, która wzmocni efekty zabiegowe.

Kosmetolog Rzeszów cennik

Czy teraz już wiesz na jakie zabieg wybrać się do kosmetologa?