Zabiegi chirurgiczne - eMMed
emmed - do rany przyłóż
zabiegi-chirurgiczne

Zabiegi chirurgiczne

Spis treści:

Czy wiesz, że w naszej placówce wykonujemy zabiegi chirurgiczne?

Chirurgia jest szeroko pojętym zagadnieniem. Zabiegi chirurgiczne tzw.”małe” można wykonać w warunkach ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym. Do takich zabiegów zalicza się np. usunięcie zmian skórnych czy podpaznokciowych. Zdarza się także w niektórych przypadkach konieczność pobrania materiału z owrzodzenia przewlekłego celem oddania do badania histopatologicznego. Jest to ważna procedura służąca potwierdzeniu lub wykluczeniu podłoża nowotworowego powstałej zmiany.

Zabiegi chirurgiczne
Zabiegi chirurgiczne

Podochirurgia w Gabinecie eMMed Rzeszów

Do kolejnej grupy zabiegów należą plastyki wałów paznokciowcych i  opuszka, wykonywane przez wykwalifikowany zespół w procedurach podochirurgicznych. Dzięki usunięciu przerośniętych i często zbliznowaciałych wałów okołopaznokciowych czy narośli chrzęstnej na paliczku dystalnym – możliwy jest prawidłowy wzrost płytki paznokciowej. W efekcie pacjent pozbywa się problemu przewlekłego wrastania paznokcia, bólu, dyskomfortu, nieestetycznego wyglądu palucha. Zabiegi wykonywane są w technice sterylnej przez chirurga, w asyście pielęgniarskiej. Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa pacjenta.

Zabiegi chirurgiczne i opieka po zabiegowa, leczenie ran w jednym miejscu.

Zabiegi chirurgiczne
Zabiegi chirurgiczne, podochirurgia

Po zabiegu wykonujemy specjalistyczny opatrunek na ranie. Pacjent zostaje wyedukowany co do techniki zmian opatrunków. Możliwe jest także wykonywanie zmian opatrunkowych w naszym gabinecie przez pielęgniarkę. Dzięki całemu zespołowi specjalistów zapewniamy pacjentom holistyczną i kompleksową opiekę.

Podochirurgia, plastyka wałów paznokciowych, plastyka opuszka
Podochirurgia, plastyka wałów paznokciowych, plastyka opuszka

Podolog, Leczenie ran Kosmetolog Rzeszów cennik.

Możesz umówić się:

  • Telefonicznie – kom 793 573 545
  • Pocztą elektroniczną biuro@emmed.rzeszow.pl
  • Osobiście w Gabinecie eMMed, ul. Dąbrowskiego 25, 35-036 Rzeszów

Zapraszam także na profil gabinetu na Instagramie i Fb.