Masaż Kobido Up - Lifting bez skalpela - eMMed
emmed - do rany przyłóż
kobido up rzeszów

Masaż Kobido Up – Lifting bez skalpela

Spis treści:

O masażu Kobido Up mówi się, że to niechirurgiczny lifting.

Kobido up to manualny, intensywny zabieg, który obejmuje twarz, szyję, dekolt i kark  usuwa wszelkie napięcia oraz przywraca funkcje mięśniom. Przez swoją złożoność oraz intensywność technik, działając również na tkankach głębokich, w tym uaktywniając nerwy, zwiększamy przepływ energii twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

 

kobido up rzeszów

 

 

Z jakich etapów składa się zabieg?

 

Masaż składa się z kilku, odpowiednio następujących po sobie etapów. Pierwszy etap zabiegu pozwala usunąć napięcia mięśniowe, drugi natomiast to rozluźnienie mięśni, po którym następuje drenaż limfatyczny. Kolejnym etapem (jednak nie zawsze) jest masaż interbukalny (wewnątrzczaszkowy), który skutecznie eliminuje napięcia w okolicy szczęki, ust i policzków. Po tych intensywnych etapach dopiero dochodzi się do etapu liftingu oraz modelowania. Końcowym etapem jest akupresura, po której następuje schłodzenie kulami solnymi. Na życzenie klienta na sam koniec, stosowany jest kinezjotejping, czyli oklejnaie fragmentów twarzy taśmami kinezjologicznymi dla wzmocnienia i wydłużenia efektów zabiegu.

 

Jakie efekty daje masaż Kobido Up?

 

Jest to zabieg, który poprawia wygląd twarzy oraz kondycję skóry. Doprowadza do zmniejszenia napięcia mięśniowego. Efekty są również doskonale widoczne, jeśli chodzi o lepsze dotlenienie i odżywienie skóry. Jednak głównym celem jest przeprowadzenie nieinwazyjnego liftingu i zminimalizowanie widoczności zmarszczek i innych oznak starzenia się.

Masaż Kobido oferuje szereg imponujących korzyści zdrowotnych. Po pierwsze, pomaga w stymulacji produkcji kolagenu, co przyczynia się do młodzieńczego wyglądu skóry. Dodatkowo, masaż Kobido może pomóc w redukcji napięcia mięśniowego, łagodzeniu bólów głowy oraz zwiększeniu poczucia relaksu i spokoju.

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu Kobido Up?

 

Do takich przeciwwskazań zaliczamy:

  • stan po wyrwaniu zęba,
  • stan zapalny i ropny w okolicach dziąseł,
  • ostre stany zapalne organizmu,
  • jeśli poddaliśmy się zabiegom laserowym lub mezoterapii, to należy unikać masażu do czasu zagojenia się stanu zapalnego,
  • 4-6 tygodni należy odczekać po stosowaniu wypełniaczy,
  • 2-3 tygodnie po zabiegu botoksu,
  • min 6 miesięcy po zabiegu nici PDO

masaż kobido up rzeszów efekty

Dlaczego Wybrać masaż Kobido Up w eMMed w Rzeszowie?

eMMed w Rzeszowie wyróżnia się nie tylko profesjonalną opieką, ale także podejściem do pacjenta. Kosmetolodzy dokładnie analizują stan skóry i przeprowadzają konsultację, aby dostosować terapię do indywidualnych potrzeb. Ponadto, eMMed korzysta z najnowocześniejszych urządzeń i technologii, zapewniając wysoką skuteczność zabiegów.