Szkolenia

Praktyka i teoria – to najlepsze połączenie. Nieustanne poszerzanie swoich horyzontów, swojego zakresu wiedzy, a tym samym dzielenie się z innymi. Taki jest sens nauki, jaką jest medycyna – mająca na celu pomoc drugiemu człowiekowi.

Szkolenia z leczenia ran
Szkolenie z tematyki opatrunków aktywnych dla podologów w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dla osób chcących poszerzać zakres swojej wiedzy z tematyki profilaktyki p/odleżynowej, stopy cukrzycowej, owrzodzeń pududzi, a także metod leczenia i terapii wspomagających leczenie ran, podologii, edukacji cukrzyków, zapraszam na szkolenia tematyczne z w.w. zakresu.

Jako edukator w cukrzycy, na co dzień pracujący z diabetykami, uczący ich sposobów radzenia sobie z chorobą przewlekłą jak i zmianą stylu życia, prowadzę także liczne szkolenia z tematyki diabetologicznej. Zarówno dla personelu medycznego, jak i samych pacjentów oraz ich rodzin.

Szkolenia z cukrzycy
Szkolenie edukacyjne dla pacjentów
z cukrzycą w Rymanowie Zdroju.

Podążając za maksymą – Pacjent, który wie więcej, żyje dłużej- staram się skupiać uwagę personelu na istotną rolę adekwatnej edukacji samego pacjenta, który jest w centrum opieki nie tylko personelu, ale przede wszystkim w centrum samoopieki. Podstawą jest uświadomienie pacjentowi, że jest odpowiedzialny za swoje zdrowie i życie, o ile tylko ma na tyle siły, aby sprostać temu nie lada wyzwaniu.

Szkolenia z podologii
Szkolenie dla podologów w Sulechowie.

Moją drugą pasją, oprócz leczenia ran i podologi, są szkolenia. Jest to czas, gdzie mogę podzielić się z kursantami aktualną wiedzą medyczną, swoimi doświadczeniami, przypadkami wyleczonych ran, a także sugestiami.

Szkolenia z podologii
Szkolenie dla podologów w Andrespolu koło Łodzi w Centrum Szkoleniowym Podoxmed.

Podolodzy pełnią ogromną rolę w samym procesie prewencji tj. zabezpieczenia pacjenta przed późnym powikłaniem, jakim są rany w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej. Przekazują pacjentom informacje na temat codziennej pielęgnacji stóp w warunkach domowych, kierują do odpowiednich specjalistów oraz dzięki obszernej wiedzy i umiejętnościom, reagują na stany chorobowe, które nie rzadko mogą kończyć się amputacjami.

Szkolenia z leczenia ran
Warsztaty z leczenia ran oraz doboru opatrunków aktywnych we Wrocławiu.

Prowadzę szkolenia grupowe, a także indywidualne. Do tej pory udało mi się poprowadzić szkolenia w następujących miastach: Rzeszów, Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Białystok, Szczecin, Lublin, Wrocław, Sulechów, Łódź. Nowy rok 2020r. obfitować będzie w nową trasę szkoleniową, także chętnych zapraszam do formularza kontaktowego 😉

Szkolenia z cukrzycy
Szkolenie z pielęgnacji stopy cukrzycowej w Warszawie.

Jestem także współorganizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Specjalistycznej pt. „Pacjent z cukrzycą w gabinecie – rany przewlekłe”, której pierwsza edycja odbyła się 30.11.2019r. Chętnych zapraszam na drugą odsłonę, już 03.10.2020r. w Hali Expo w Łodzi.

Szkolenia z cukrzycy
Na konferencji wystąpiłam jako główny prelegent, mając przyjemność wygłoszenia 3 wykładów.
Konferencja o cukrzycy
Szkolenia z podologii

Uczestniczę w wydarzeniach związanych tematycznie z ranami przewlekłymi, diabetologią, a także podologią. Dzięki połączeniu tych 3 dziedzin, mogę holistycznie sprawować opiekę nad swoimi pacjentami, a także przekazywać swoją wiedzę moim kursantom.

Konferencja dla podologów
Wystąpienie jako prelegent na Holistycznej Konferencji Podologicznej w Warszawie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz współpracy ;D

Zapraszam także na mój profil zawodowy na Instagramie i Fb.